Egyetemi szponzorációs nap az Audi Hungariánál

A győri Széchenyi István Egyetem csapataiban – Arrabona Racing Team, SZEngine és SZEnergy Team - dolgozó hallgatók évről évre bizonyítják a Formula Student és Shell Eco-marathon versenysorozatokban, hogy a magyar mérnökök utánpótlása a világ élmezőnyében is megállja a helyét.

audi_sponsorday_65_mkb_6893_optimized.jpg

A szponzori nap keretében az Audi Hungaria szakmai zsűrije meghallgatta a projektek adott évben elért eredményeit, illetve bepillantást nyerhettek a hallgatók által elérni kívánt jövőbeli célokba is. A zsűriben helyet kapott két a Széchenyi István Egyetemet képviselő oktató is, Dr. Tóth-Nagy Csaba és Dr. Vehovszky Balázs.

A szponzori nap keretében az eredményprezentációkon túl azon hallgatóknak, akik az előadásban nem vettek részt, lehetőségük nyílt egy kötetlen kerekasztal-beszélgetésre az Audi Hungaria Műszaki Fejlesztésének mérnökeivel, illetve meglátogathatták a szakterület műhelyét és fékpadjait is.

A hangulatról beszéljenek a képek, amiket ti is megtekinthettek itt képgalériánkban!